Doplňky, které patří do každé zrenovované koupelny

17.8.2021

Rok 2021 se nese v duchu nových koupelnových trendů, na které mnozí dlouho čekali. Jaké prvky byste při rekonstrukci koupelny rozhodně neměli opomenout? Podívejte se na vše, co v současné sobě letí.

Příroda je s námi, a my s ní

Ekologie se dostává do popředí veřejného života. Nemůže tedy chybět ani v koupelně. Renovace koupelny se proto vyznačuje jasnými úspornými řešeními a využitím přírodních materiálů. Designové prvky jsou současně také úsporné – jako například u koupelnových baterií, které šetrně nakládají s cennou vodou. Prvky dřeva a přírodní materiály se vyskytují v mnoha detailech, které zdokonalují celkový dojem z koupelny.

Tón v tónu

Pokud jste byli zvyklí na bláznivé barevné kombinace, letos se jich určitě nedočkáte. S přírodními odstíny přišel také nový trend, kdy se vsází na harmonii a klid. Základní barvy v podobě bílé a krémové se prolínají maximálně s jednou další barvou. Nic víc. Dvě barvy, které se mohou v koupelně vyskytovat v různých odstínech, bohatě stačí.

Teplo především

Jestliže se chystáte na rekonstrukci koupelny, měli byste si dobře rozmyslet také celkové pojetí výhřevu místnosti. Stále častěji se využívá podlahového topení. Když je lidem teplo od nohou, nemusí se v místnosti tolik topit. Příjemné teplo od nohou se v případě koupelny skutečně hodí. Ušetříte za vytápění místnosti už jen tím, že vám ihned bude teplo.

Moderní technologie

V koupelně nemusí být nuda. Koupelnové sestavy, ve kterých je zabudováno rádio i příjemné osvětlení, vám pomůže se po ránu i večer naladit na tu správnou notu. Příjemná hudba vám pomůže se zrelaxovat a nabudí vás pro ranní kousek dobré nálady. Koupelnové trendy 21. století se zaměřují na přírodní materiály, klidné odstíny, ale také na moderní technologie. Užívejte si nové trendy i vy.

Rekonstrukce koupelny: barvy, které stojí za zvážení

Zpět na stránku blog