O společnosti Frosch design s.r.o.

Nabízíme komplexní rekonstrukce interiérů od nábytku až po stavební práce

FROSCH design s.r.o. pracuje pouze s materiály od prvotřídních dodavatelů a se špičkovými odborníky. Primární náplní naší společnosti Frosch design s.r.o. je:

  • rekonstrukce koupelen
  • kuchyňské linky
  • výroba nábytku
  • vestavěné skříně
  • podlahy, dveře a zárubně
  • stavební práce a rekonstrukce bytů
Vestavěné skříně, kuchyně, nábytek, rekonstrukci koupelny či dveře a zárubně provádíme ve městech Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová, Český Těšín, Frýdek-Místek, Třinec, Opava, Hlučín a okolí.

Nabízíme Vám finančně dostupné řešení kvalitní rekonstrukce Vašeho interiéru. Provádíme komplexní realizaci kuchyní, koupelen (včetně stavebních prací jako jsou zednické, obkladačské, elektroinstalační úpravy), podlah, vestavěných skříní a bytového nábytku, to vše na míru. Opora našeho profesionálního týmu, projekční kancelář, doplní Vaše představy o poznatky o současných trendech a sladí je do podoby dokonalého srdce Vašeho domova.

Na našich webových stránkách naleznete 3D návrhy kuchyní, vestavěných skříní, koupelen, nábytku na míru. Disponujeme vlastními výrobními prostory, proto je každá realizace zakázky naprosto individuální. I přesto jsme pro Vás navrhli několik standardních vestavěných skříní a kuchyní.

Budeme rádi, když se zastavíte na naší vzorkové prodejně v Ostravě- Porubě na ulici 17. listopadu 598 (u FAKULTNÍ NEMOCNICE - naproti KREVNÍMU CENTRU). Otevřeno máme Po-Pá 9-13h a 14-17h. V případě nepřítomnosti nebo zájmu o schůzku volejte 608 906 669
Ukázky z našich referencí

Kontaktujte nás.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Frosch design s.r.o. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

Team Frosch design je tady pro vás