Naše služby

Nabízíme komplexní rekonstrukce bytu i jednotlivých částí jako kuchyně, koupelny, nábytek, vestavěné skříně, podlahy či dveře. Naše studio i výrobnu máme v Ostravě a zaměřujeme se tedy na rekonstrukce v okolní Ostravy jako Frýdek-Místek, Havířov, Karviná či Orlová. Poradíme s výběrem, ukážeme 3D vizualizace a vše realizujeme na klíč.

Rekonstrukce bytu a domu Kuchyně na míru Rekonstrukce koupelen Nábytek na míru Vestavěné skříně Interiérové dveře a zárubně Stavební práce 3D vizualizace kuchyní 3D vizualizace koupelen 3D vizualizace nábytku Schodiště a terasy

Kontaktujte nás.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Frosch design s.r.o. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

Ukázky z našich referencí