Kuchyně na míru vám splní přání. Které prvky patří mezi oblíbené?

14.3.2021

Bloumáte po obchodech s nábytkem, a ne a ne najít to, co by pasovalo do vašeho prostoru? Není divu, že si stále více lidí pořizuje kuchyně na míru. Jaké jsou důvody a které z prvků si zákazníci nejvíce pochvalují?

Prostor, který je přesně na míru

Chození po obchodech s nábytkem je velmi demotivující. O to horší je nákup nábytku na internetu, kdy máte po dvou dnech pocit, že vám exploduje hlava z tolika nerelevantních nabídek, které se k vám vůbec nehodí. Kuchyně na míru jsou proto velmi logickým krokem, se kterým se dostanete naprosto do jiného světa. Prostor je dobře vyměřen a získáte nabídku, která bude přesně podle vašich představ, a to do poslední elektrické zásuvky či osvětlovacích prvků.

Dvojitý šuplík? Není problém

Přejete si zachovat čistou stylovou linii vaší kuchyňské linky, ale takto vytvořený šuplík nekoresponduje s požadavky například na příborník? Oblíbený prvek mnohých zákazníků je vložený šuplík. Praktická designová vychytávka. Někteří lidé dokonce do šuplíků s oblibou schovají hrnky a sklenice, aby je měli stále po ruce oni i jejich děti. Vše je skryto a nijak se nenaruší celkový dojem z prostoru kuchyně.

Dostatek světla je pro práci důležitý

V kuchyni je velmi vhodné mít více možností osvětlení. To vám ale klasická kuchyně z obchodu s nábytkem nemůže zajistit, protože není koncipována na vaše individuální potřeby. Přejete si přidat třeba pásek s LED osvětlením třeba přímo nad pracovní plochu? Nebo si budete přát, aby bylo osvětlení řešeno pomocí bodových světel přímo z horního okraje kuchyňské linky? Kuchyň sestavená na míru splní i vaše nejnáročnější požadavky.

Než si necháte vyrobit kuchyň na míru, rozmyslete si také do jaké výšky bude zasahovat. Budete využívat prostor až do stropu a skryjete do něj například méně používané spotřebiče, nebo dáváte přednost vzdušnosti?

Kuchyně na míru vám splní přání

Zpět na stránku blog