Nábytek na míru jako zrcadlo nás samotných

7.2.2021

Oplýváte smyslem pro design či máte tvůrčího ducha? Pak byste možná měli zvážit obohacení vašeho interiéru nábytkem na míru. Nábytek ze sériové výroby sice může být jistota, a to jak pro stránce finanční, tak po stránce dostupnosti, nicméně postrádá veškerou originalitu a mnohdy může být svými tvary a rozměry nekompatibilní s vaším prostorem.

Šetří místo do posledního centimetru

Trčí vám nohy z postele? Nevejde se vám skříň do podkroví? Vznikají vám mezery mezi nábytkem a zdí? V případě nábytku na míru tyto problémy neexistují. Každý kus nábytku je vyroben tak, aby adekvátně pasoval do vybrané místnosti a vy z toho tak mohli vytěžit co nejvíc místa navíc.

Žádné ústupky

Měli jste vyhlídnuté židle do kuchyně, které se perfektně hodily k vašemu jídelnímu stolu, ale když jste se konečně odhodlali je koupit, tak již nebyly na skladě? Pokud se vám něco podobného stalo, tak jste s největší pravděpodobností tuto koupi odsunuli na dobu neurčitou a spokojili se s tím, co máte. S nábytkem na míru se ale takto omezovat nemusíte. Na skladě může být cokoliv, co si zrovna usmyslíte. Protože barvám, tvarům, materiálu, čalounění ani rozměrům se v případě nábytku na míru meze nekladou. Jen berte v potaz, že si na svůj nábytek snů pár týdnů počkáte.

Vyšší kvalita

Ve srovnání s nábytkem ze sériové výroby bývá u nábytku na zakázku mnohem delší životnost, a to až o několik let. Navíc většina truhlářství nabízí delší dobu záruky či pozáruční servis zdarma.

Osobitý styl

Jak již bylo zmíněno: barvám, tvarům, materiálu, čalounění ani rozměrům se meze nekladou. Proto neváhejte, využijte svoji kreativitu a povzneste tak váš byt. Ať už bude vámi zvolený nábytek atypický, staromódní, extravagantní či "pouze" minimalistický, vždy to v prostoru, který obýváte, zanechá váš odkaz.

Nábytek na míru jako zrcadlo nás samotných

Zpět na stránku blog