Nábytek na míru. Které kousky si lidé nechávají dělat a které jsou tím pádem nejpopulárnější?

28.3.2021

Vysoké požadavky na bydlení logicky vyúsťují v individuální potřeby každého z nás. Tyto nároky dokáže jen těžko uspokojit běžná nabídka nábytku v obchodech. Jaké prvky si zákazníci nechávají zhotovit, když se rozhodnou pro nábytek na míru?

Ložnice jako ze snu

Jedním z nejčastějších kusů nábytku, pro který se lidé rozhodnou, jsou ložnice na míru. Jednoduše jim nevyhovují rozměry, materiály a design konvenčních nábytkových sestav, se kterými se setkávají v obchodech s nábytkem. Jednotný styl pak dodržují i pro noční stolky a další nábytek, pro který se do ložnice rozhodnou. Nejčastěji se realizují nábytkové sestavy z masivu nebo z lamina. Výběr vzoru i barvy je také na klientovi. Plní se sny mladým párům i starším dvojicím, které si konečně dopřály kvalitní nábytek.

Kuchyňská linka na míru ušetří především nervy

Většina zákazníků tuší, jakou podobu by jejich vysněná kuchyň měla mít. A s touto představou poté navštěvují prodejny s nábytkem a internetové vyhledávače, aby zjistili jediné - že se tam tyto prvky bohužel vůbec nevyskytují.

Nábytek na míru vám jasně splní vaše požadavky a nebudete muset udělat ani ten nejmenší ústupek. Individuální rozmístění šuplíků i skříněk, a především rozměr celku, který do vaší místnosti dokonale zapadne, to jsou hlavní motivy pro kuchyň na míru.

Úložné prostory bez kompromisů

Další potíže lidé řeší v případě, že se rozhodnou pro vestavěnou skříň a další užitečné prostory k ukládání věcí. Opět zde platí, že rozměry bytu nijak nekorespondují s rozměry nábytku, který naleznete v běžném obchodě s nábytkem. Skříně na míru jsou rychlým a vhodným řešením. Jejich design, materiál i barevné provedení si určujete podle svého vnímání celkového pocitu, který si přejete doma mít.

Komody, knihovny, nábytek do dětského pokoje, nebo koupelnové sestavy – i tyto prvky patří mezi vyhledávané kousky zhotovené na míru.

Nábytek na míru. Které kousky si lidé nechávají dělat a které jsou tím pádem nejpopulárnější?

Zpět na stránku blog