Nespokojte se s kompromisy. Čtyři výhody nábytku na míru

2.10.2021

Když si pořizujete nábytek, který s vámi pravděpodobně bude několik dlouhých let, nechce se vám ustupovat. Chcete si plnit své sny a rozhodně nemáte v plánu je měnit kvůli nudné nabídce mainstreamu. Jaké výhody má nábytek na míru?

Přesně podle vašich představ

Vestavěná skříň, která přesně pasuje do vašeho prostoru, je přesně ten kus nábytku, o kterém se hovoří. Nebudete kolem něj muset složitě uklízet, je totiž přesně vytvořen tak, aby do prostoru dokonale zapadal. Stylově i rozměrově dokonalý nábytek, který vyladí celkový koncept místnosti.

Materiál, který milujete

Nábytek na míru má další velkou výhodu – dokáže se tvořit z mnoha rozličných materiálů. Pokud jste si vždy přáli světlé jasanové dřevo, nyní je na čase si tento sen splnit. Dáváte přednost mořenému dřevu, na kterém vynikne jeho textura? Nebo máte zcela jinou představu a nábytek bude tvořen laminátem, který doplníte kovem nebo sklem? Obklopte se stylem, ve kterém je vám příjemně.

Po mnoho let beze změny

Na rozdíl od kusů nábytku, které si musíte skládat sami a jejichž odolnost je mizivá, máte v případě zakázkové výroby jistotu. Víte, z jakého materiálu je váš nábytek vyroben, jakou má povrchovou úpravu a jak se o něj vhodně starat. Máte tak zajištěno mnoho let, kdy bude nábytek na míru sloužit naprosto beze změny.

Každý kus je originál

Mnoho lidí přichází dnes na to, že konzumní způsoby výroby nejsou vždy ideální. S nábytkem na míru máte jistotu, že jste podpořili lokální výrobce, kteří své řemeslo dokonale znají. Vyznají se ve výrobních postupech a pod jejich rukama vzniká skutečně jedinečná práce. Každý vyrobený stůl či skříň je tak jedinečným a neopakovatelným originálním kouskem, důkazem o šikovnosti mistrů svého řemesla. Nábytek na míru vám zajistí splnění všech vašich požadavků, od kuchyňské linky až po noční stolek.

Nespokojte se s kompromisy. 4 výhody nábytku na míru

Zpět na stránku blog