Proč investovat do kuchyně na míru?

24.11.2020

Ať už plánujete stavět nový dům nebo se jen pouštíte do rekonstrukce toho stávajícího, možná uvažujete nad novou kuchyní. Ta je nedílnou součástí každého rodinného domu. Schází se zde členové domácnosti a mělo by to být místo, které je nejen funkční, ale především praktické. Většina lidí ve chvíli, kdy se rozhodne pro kuchyni, koupí tu nejlevnější na trhu. Jenže pro atypické domácnosti (a nejen pro ně) jsou daleko lepší kuchyně na míru.

Jistě nyní namítáte a říkáte, že je to daleko dražší než kuchyně z nejmenovaného obchodního řetězce s nábytkem. Pravdou ale je, že kuchyně na míru vyrobené zkušenými truhláři a stolaři jsou pomalu stejně drahé jako méně kvalitní kusy ze sériové výroby. Na rozdíl od sériové výroby se kuchyně z truhláren a stoláren pyšní několika skvělými vlastnostmi.

Vše podle přání zákazníka

Kuchyně na míru mohou být vytvořeny podle zákazníka a jeho přání. Zatímco u zakoupených kuchyňských linek a skříní v obchodech s nábytkem se musíte lecčemu podvolit, v případě kuchyní na míru si můžete sami říct, kde chcete mít lednici, sporák, plotnu nebo dřez či kohoutek. Je to prakticky ve vašich rukou. Kuchyni tak budete mít přesně takovou, jakou jste si ji kdysi vysnili.

Do atypických domácností

Jak již bylo zmíněno, kuchyně na míru jsou vhodné hlavně do atypických domácností. V těchto příbytcích se řeší každý jednotlivý centimetr. Majitelé se snaží o využití naprosto každého kousku interiéru. V případě kuchyní (či obecně nábytku) na míru se využijí všechny výklenky a niky či se zakryjí jakékoli nedokonalosti a nerovnosti stěn či podlahy.

Abyste se vyhnuli tomu, že kuchyně na míru nebude podle představ, je možné investovat do 3D simulace. Díky tomu budete ihned vědět, jestli se vaše představa s představou stolařů a truhlářů shoduje či jestli jste se někde správně nepochopili.

Proč investovat do kuchyně na míru?

Zpět na stránku blog