Skříně na míru si nechejte sestavit podle své výšky

26.4.2022

Vestavěné skříně jsou nezbytnou součástí domova. S jejich pomocí se vám podaří zaplnit prostor vašeho bytu do posledního centimetru. Nikde nebude nic chybět, nikde nebude nic zavázet. Vše je vytvořeno přesně podle vašich představ. Jaké atributy můžete mít?

Tichý chod je základ úspěchu

Jako první vlastnost, kterou byste měli požadovat, je tiché kování u vaší vestavěné skříně. Neměli byste svými aktivitami rušit jiné obyvatele vaší domácnosti. Dveře by měly jít zavřít potichu a nerušeně. Podobně je tomu i u kuchyně na míru. I zde se dají nechat vyrobit skříňky s pomalým uzavíráním. O tom, že brzy ráno někdo kraluje v kuchyni, tak nebudete mít ani ponětí. V klidu se vyspíte.

Změřte se a určete si výšku polic a úložných systémů

Vlastní nábytek je nutné tvořit inovativně a skutečně si rozmyslet všechny požadavky, které na něj máte. Snadné je například vytvořit si vestavnou skříň, která bude přímo ve výšce, kterou potřebujete. Jednotlivé police tak budou přímo odpovídat vašemu zadání. Snadné bude zvolit chytré systémy, které vám pomohou přenést oděvy z vrchních částí skříně přímo do úrovně vašich očí. Stačí si jen proměřit, co by pro vás bylo nejlepší, a skříň splní všechny vaše požadavky.

Barevné ladění, které sedí

Ještě předtím, než si určíte barevné ladění své vestavěné skříně, si dobře rozmyslete, jak bude tato barevná kompozice komunikovat s ostatními prvky v bytě. Je podoba jednotná a sedí nejen tvary, ale také barvami? Vždy platí, že domovem je myšlena celá podoba našeho interiéru. Proto volte jednotlivé prvky tak, aby spolu ladily. Vestavěné skříně nabízejí jedinečná řešení pro každý interiér. Přejete si osobité prvky, které pro vás budou splněným snem? Nebo vsadíte na nadčasovou klasiku, která nikdy nevyjde z módy? Vestavěný nábytek se plně přizpůsobí vašim požadavkům a přáním.

Skříně na míru si nechejte sestavit podle své výšky

Zpět na stránku blog