Vestavěné skříně využívají prostor do posledního centimetru

7.4.2021

Každý prostor má individuální požadavky. A každý prostor lze buď dobře využít, nebo jeho potenciál zazdít. Pojďte se podívat, co vám nabízejí vestavěné skříně.

Konečně prostor pro všechno

Vestavěná skříň, která je zhotovená přímo na míru, vám nabízí dokonale využitý prostor pro vše, co jste si přáli uložit. Budete realizovat šatní skříně, nebo hledáte možnost úložného prostoru pro vaše domácí potřeby? Vestavěná skříň se přesně přizpůsobí mírám vaší místnosti a nabídne dostatek prostoru pro vše, co si přejete skrýt.

Až do stropu?

Není nic horšího než prostor, který je nevyužitý, a navíc jej musíte neustále uklízet. Když se rozhodnete pro vestavěnou skříň, která bude zasahovat až do stropu místnosti, nemusíte se starat o úklid prachu na skříni. Navíc si do horních pater skříně bezpečně uložíte také sezónní potřeby, které jste dosud schovávali například v rohu místnosti.

Není nad skříň na míru

Už dopředu víte, jak chcete mít prostor organizovaný? Výborně? Nebo si necháte poradit vhodné řešení, které bude odpovídat nejen rozměrům vaší místnosti, ale také vaší výšce a fyzickým možnostem? Nechte si vytvořit návrh skříně, která bude vybavena moderními prvky, které vám ulehčí práci.

Tichý chod a automatické zavírání

Všichni známe tu situaci, kdy si chcete ze skříně něco vytáhnout, a někdo jiný zrovna poblíž odpočívá. Ani toto není žádný problém. Skříně lze vybavit tichým chodem dvířek. Automatické zavírání se zase postará o to, aby byla skříň pokaždé dovřena v tichosti.
Vestavěné skříně v podobě úložných prostor nebo knihoven se hodí do bytových a kancelářských prostor všech rozměrů. Budete si přát kus nábytku do vaší koupelny, šatní skříň, botník, prostornou prádelnu, nebo třeba rozkládací pracovnu, kterou si vytvoříte ze skříně? Nábytek na míru má mnoho možností, jak jej využít.

Vestavěné skříně využívají prostor do posledního centimetru

Zpět na stránku blog