Barevný a hravý interiér: Nebojte se být jedineční

6.4.2022

Konečně jsme se dočkali doby, na kterou jsme tak dlouho čekali. Po dlouhém období šedi se objevuje radost, jedinečnost a osobitost. Zapomeňte na uniformitu a nudu. Tento styl bydlení si skutečně zamilujete! Konečně budete mít možnost se plně vyjádřit!

Tady se cítím jako ryba ve vodě

Také se při pobytu v příliš strohém interiéru cítíte bez energie a nápadů? Čeká vás rekonstrukce bytu a všechny nápady se vám zdají stejně škrobené a stejně nudné? Vestavěné skříně a další nábytek můžete přeci pojmout zcela originálním způsobem a dopřát si interiér plný barev. Hravost a lehkost se dá vyjádřit mnoha způsoby.

Vítejte u nás doma

Dlouhé pandemické měsíce nám daly jasně najevo, že si můžeme dopřát to, po čem skutečně toužíme. Není na co čekat, život je přeci jen jeden. Máte nutkání si stěnu vašeho obývacího pokoje vymalovat blankytně modrou, nebo si na ni dát 3D tapetu s obrázkem oblohy? Dopřejte si to, po čem skutečně toužíte. Neonové nápisy, bláznivé dekorativní polštářky, pelmel barev, po kterém jste vždy snili. Kdo říká, co je moc a co je málo?

Jako hollywoodská hvězda

Inspirací vám mohou být barevné videoklipy světoznámých hvězd. Zde se to barvami a třpytkami jen hemží. Proč toho nevyužít a nedopřát si domov přesně podle vašich představ. Zkombinujte hit letošního roku – barvu Very Peri se smaragdovou barvou a vytvořte působivé variace. Určete si své vlastní hranice toho, co se vám líbí. Přidejte flitry, třpytky, efektní textilie. Žijte si přesně tak, jak si představujete. Ještě jeden tip pro všechny, kdo milují večerní pohodu. Nezapomeňte si v interiéru rozmístit světelné řetězy. Může se jednat o klasické žárovky, LED světýlka všech tvarů a velikostí, ale také o klasický vánoční řetěz, který upevníte po okrajích místnosti. Dodá lesk a třpyt i do večerních televizních a čtenářských chvilek.

Barevný a hravý interiér: Nebojte se být jedineční

Zpět na stránku blog