Kompletní rekonstrukce bytů a domů v Ostravě a okolí

Předejte rekonstrukci bytů, či domů odborníkům a relaxujte v zapůjčeném bytě.

S firmou FROSCH design s.r.o. pro Vás již nebude problém, provést kompletní rekonstrukci vašeho bytu. Zajistíme Vám kompletní realizaci rekonstrukce včetně zednických prací, elektroinstalací, opravy rozvodů vody a plynu, řešení podlahy včetně vytápění a usazení finálního povrchu (lino, koberce, dlažba). Dodáme vám zárubně, dveře a schodiště na míru. Zajistíme rekonstrukci koupelnen, kuchyní, vestavěných skříní a to vše včetně nábytku. Na Vás jen bude výběr vámi preferovaného designu interiéru který vám připravíme včetně 3D vizualizace koupelen a kuchyní. Poradíme Vám s výběrem vhodného materiálu, obkladů a dalších. Jako bonus pro vás bude možnost se během rekonstrukce vašeho bytu přestěhovat do náhradního bytu který je moderně vybaven včetně veškerého zázemí jako je televize, pračka, lednička, vybavení kuchyně, prostě vše co potřebujete pro pohodové bydlení. To vše v rámci rekonstukce bytu zdarma. Zaujala Vás naše nabírka? Neváhejte nás kontaktovat.

Naše nabídka není omezena pouze na rekonstrukcí bytů, ale zaměřujeme se také na celkové rekonstrukce domů. Máte plány nové budovy, pozemek stavební povolení a finance na realizaci? Pokud ano jsme schopni vám provés kompletní rekonstrukci Vašeho domu. Obraťte se na nás a my vám s rekonstrukci bytu nebo domu pomůžeme.

Nabízíme komplexní rekonstrukce bytů včetně nábytku.

Během rekonstrukce vás ZDARMA ubytujeme v luxusním bytě!

Rekonstrukce bytu již nemusí být noční můrou ale můžete si ji skvěle užít. Během rekonstrukce vašeho bytu u nás vás ubytujeme v luxusním bytě po dobu rekonstrukce zdarma.

chci vědět více

Fotogalerie nábytku na míru Frosch

Velmi nás potěší, pokud se před samotným telefonátem seznámíte

s naší prací

Rychlý kontakt:
Koupelnové studio
Lubomír Fojtík, mobil: 733 585 652, e-mail: koupelny@frosch.cz

Prodejna:
Ostrava Poruba, ulice 17. listopadu 598.
Otevřeno: Po-Pá 9:00-12:00 13:00-17:00h