Nová podoba domácnosti vám prospěje. Jaký styl frčí?

19.8.2022

Cícíte, že vaše domácnost je již dost staromódní a přáli byste si, aby se vám doma nejen dobře bydlelo, ale také aby se zde dobře udržoval pořádek? Podívejte se na proměnu, která vašemu bytu prospěje.

Je nutná rekonstrukce bytu?

Pokud jsou již elektroinstalace starší než třicet let, vždy se doporučuje rekonstrukce bytu. Někdy stačí vyměnit pouze důležité části domácnosti a nechat si do domácnosti vytvořit kuchyně na míru, nebo chytré vestavěné skříně. Bytoví architekti vám doporučí řešení, která budou pro váš interiér vhodná.

Rychlý úklid

Úklid je zdržovačka, kterou denně podstupujeme všichni. Všichni si myslí, že je nutné jen chodit do práce, a poté že naše povinnosti utuchají. Tak to ale zdaleka není. Pokud máte zastaralé koberce, musíte je denně vysávat a pravidelně čistit. Stejně tak v případě drobných předmětů poskládaných na skříňkách i policích – i chytače prachu je potřeba pravidelně oprašovat a udržovat. Když si necháte domácnost zmodernizovat, staré prvky budou moci ustoupit lépe udržovatelným povrchům a řešením.

Styl, který budete milovat

Dnes se hraje na osobitost. Dříve byla jedna domácnost zařízena podle daného stylu a výchylky nebyly možné. Dnes se dbá především na váš pocit z daného prostoru. V rámci klasických stylů ale stále vládne skandinávský a hygge styl, modernu reprezentuje styl industry, romantiku pak boho styl. Samozřejmě zde ale stále existuje vintage i retro. Na výběr tedy máme mnoho variant. Oslovuje vás některá z nich více? Snažte se respektovat její pravidla.

Příchod domů, příchod do království

Důležité je, abyste se po příchodu domů cítili skvěle. Robotický vysavač nebo mop se během vaší nepřítomnosti může postarat o úklid podlahy, společně s dětmi vyklidíte myčku a zapnete pračku, a můžete se věnovat společným aktivitám. Domov by vám měl život usnadňovat, ne ztěžovat. Užijte si změnu ve vaší domácnosti.

Nová podoba domácnosti vám prospěje. Jaký styl frčí?

Zpět na stránku blog