Rekonstrukce koupelny v trendy barvě roku 2022

23.3.2022

Rekonstrukce koupelny je skutečná radost. Také přemýšlíte nad tím, že byste si rádi udělali radost novou koupelnou a postarali se o místo, kde vám bude krásně? Povolejte barvu letošního roku.

Zklidněte své tělo i mysl

Čeká vás rekonstrukce bytu? Nebo jen přemýšlíte o novém řešení koupelny? Šalvějová barva, trend roku 2022, je výborným prvkem do domácnosti. Postará se o zklidnění vašich smyslů a o dokonale vytvořené pohodlí a atmosféru domova. Rekonstrukce koupelny, kdy si tuto barvu pozvete i do vašeho prostoru, je vítanou změnou pro vaši domácnost.

Oáza klidu jménem koupelna

Umírněný tón šalvějové barvy na naši psychiku působí skutečně blahodárně. Po turbulentních měsících, ale i po každodenním zápřahu v běžném životě, tak budete mít možnost si užít skutečný odpočinek. Do šalvějové barvy můžete stylizovat dlažbu i bytové textilie. Předložka, ručníky i župany se budou skvěle kombinovat.

To bude relax

Už si to můžete začít představovat – relaxační kout, který budete mít jen sami pro sebe. Dáte si do prostoru svíčky? Užijete si teplou koupel s vonnou směsí do koupele? Nebo si raději dopřejete dynamickou sprchu ve sprchovém koutu s upbeatovou hudbou? Každý přeci máme možnost relaxovat zcela podle svých představ. Šalvějová barva bude tím nejlepším dějištěm pohodové sprchy i zklidňující koupele.

Prvek země

Podle poznatků feng shui by se v každé koupelně měl vyskytovat také prvek země. Vyváží tak prvek vody, kterého je v této místnosti až až. Jak toho docílíte? Jako dekoraci si můžete vybrat vhodný dřevěný prvek. Ten se mimochodem skvěle doplní s šalvějovou barvou. Nebo si do místnosti pořiďte nenáročné pokojové rostliny. Jistě jste již slyšeli o zamiokulkas – lesklé listy a naprosto nenáročná údržba vás nadchne! Šalvějová barva je trendem roku 2022. Necháte se inspirovat a vytvoříte si originální koupelnu?

Rekonstrukce koupelny v trendy barvě roku 2022

Zpět na stránku blog